26 خرداد 

روز شنبه در بوشهر بودم؛ برای بررسی وضعیت محیط زیست استان بوشهر و طرح آن در جمع مدیران و مسئولین استان، دیدار با کارکنان و محیط بانان و خانواده شهدای محیط بان استان، افتتاح مرکز پایش محیط زیست، دیدار و گفت و شنود با نهادهای مردمی مدافع محیط زیست، دانشگاهیان و نمایندگان صنایع و نیز شرکت در جمع مردم بوشهر به مناسبت سالگرد 24 خرداد و انتخابات سال گذشته. 
در جمع مردم گفتم: امروز پیشرفت دولت تدبیر و امید را می‌بینیم و موانع را پشت سر می گذاریم و نباید اجازه بدهیم که یاس و نا امیدی وارد فضای کشور شود، چرا که نا امیدی باعث ایجاد مشکلات متعدد می‌شود. خوشبختانه شرایط 180 درجه با دولت قبل تفاوت دارد. فضای اقتصادی با آرامش روبرو شده و ثبات ارز را هم شاهدیم که این موضوع باعث می‌شود تا انگیزه بیشتری برای سرمایه‌گذاری به وجود بیاید. روابط و مناسبات کشور نسبت به گذشته رویکری متفاوت پیدا کرده است و به سمت حل مشکلات و تحریم‌های غیر قانونی می‌رویم.
حذف تحریم‌ها موجب شفاف شدن برخی مسائل و تامین منافع در فضای عمومی و کار می شود ولی برخی افراد نمی‌خواهند این کار انجام شود و به خاطر منافعی که از دست می دهند به دنبال سنگ‌اندازی در این مسیر هستند.
بعضی ها می‌گفتند اصلاحات مرده است، ولی این انتخابات بیان کرد که مردم همواره پای این انقلاب و خواسته‌های خود مانده‌اند. حامیان دولت باید نسبت به تشریح برنامه های دولت اقدام کرده و برای انتخابات مجلس دهم آماده شوند.