معصومه ابتکار اعلام کرد در مرحله سوم هیئت عالی نظارت بر انتخابات باز هم رد صلاحیت شدم.

معصومه ابتکار در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد که بر اساس آخرین نتایج هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در مرحله سوم اعتراضات نتیجه نداشته و رای نهایی همان رد صلاحیت بنده است و آنچه برای آخرین بار تاکید شده عدم التزام به اسلام و عدم تمکین به قانون اساسی کشور است. که این دلایل غیرقابل باور و غیرقابل قبول است.

ابتکار گفت: چه کسی می تواند باور کند کسی که در روزهای مبارزات انقلاب اسلامی و در جریانات سیاسی کشور همراه با نظام و انقلاب گام برداشته است و تمام زندگی اش را وقت انقلاب کرده امروز اینگونه رد صلاحیت شود. آیا رسانه های بیگانه بر علیه من وارد نشدند؟ آیا جایی بر خلاف قانون اساسی رفتار کردم؟ آیا در طول زندگی شخصی ام سود و منفعتی برای خود برداشتم؟ آیا پدر و همسر و پدر همسرم برای انقلاب کم زحمت کشیدند؟

این عضو شورای شهر اظهار داشت: من تصمیم هیئت عالی را بر اساس قانون تمکین می کنم و می پذیرم ولی رای را نمی پذیرم و تمام تلاش و توان خود را برای دفاع از خودم به کار می برم چرا که فرزند انقلاب هستم. هر چند ملاک حال افراد است ولی بسیاری از افراد هم هستند که هیچ عقبه ای نداشته و حالا مدعی انقلاب شده اند و حالا به موقعیتهایی رسیده اند.

 


ابتکار اظهار داشت: البته اعتراض خودم را به هیئت عالی دادم ولی مسئولیت با شخص آقای علی لاریجانی است. البته ناگفته نماند روزهایی که در شورای شهر فریاد می زدم و موضوع پارازیت، پارک پردیسان، برنج های آلوده و گندم آلوده را هشدار می دادم آقایان می آمدند و می گفتند برایت گران تمام می شود.

وی افزود: این حکم نهایی در حالی است که رهبری بارها تاکید کردند باید تمامی سلایق در انتخابات حضور داشته باشند ولی متاسفانه رویکرد حذف جریان منتقد اصلاح طلب را پیشه کردند و افراد و گروههای زیادی از خدمتگذاران نظام در این انتخابات رد صلاحیت شدند.