به چه قیمتی حقیقت را تحریف می کنیم؟

در کمال تاسف در تیتراژ برنامه مناظره شبکه یک در روز جمعه 26 اردیبهشت شاهد دروغ آشکاری بودم. این دروغ علاوه بر جهت گیری های خاص و آشکار برنامه در موضوع آلوده بودن بنزین پتروشیمی، این است که گفته شد خبر آلودگی از منابع آمریکایی برای اولین بار در سال 91 مطرح شده، در حالی که این خبر اولین بار در شورای شهر براساس گزارش ها و شکایات رسیده از مردم و متخصصین و سپس با تایید اندازه گیری های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در سال 89 بیان شد. در آن شرایط البته پخش این خبر محدودیت داشت تا در سال 90 که مصاحبه های اینجانب در این زمینه موجود است مانند لینک زیر... بسیار متاسفم از اینگونه برنامه سازی... به چه قیمتی حقیقت را تحریف می کنیم؟

http://www.hamshahrionline.ir/print/154880

/ 3 نظر / 8 بازدید
اعظم

خانم ابتكار سلا م بدانيد زحمات شما برايمان. قابل لمس است همين كه از پنجره. اشپز خانه كوه هاى تهـران پيدا ست كا فيست. رنگ. اسمان ما ابى است. به قيمت اينكه. شما. رنگ پريده. شده ايد. خسته. نباشيد هميشه دعا گوي شما هستيم.

خانم دكتر به حرف هاي خودتان عمل كنيد . طرح هاي تخريب كننده اي مثل سد هراز وشفارود رامتوقف كنيد

نظری

از وقتی که دولت دکتر روحانی پیروز شد صدا و سیما دشمنی آشکارش را با کابینه دولت آغاز کرد، این اظهار نظر دروغ هم تعجبی ندارد. از مردم و اصلاح طلبان محترم خواهشمندم در شبکه های اجتماعی و روزنامه ها اعتراض خود را به امور صدا و سیما اعلام نمایند و برای عزل رییس صدا وسیما تلاش نمایند.