دستگیری ضارب

27 تیر 93
خبرهای رسیده حاکی از دستگیری ضارب محیط بان جلالی است.


خبرگزاری آریا- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از محیط بان زخمی آبادانی تجلیل کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، معصومه ابتکار در تماس تلفنی با هادی جلالی محیط بان مصدوم آبادانی ضمن کسب اطلاع از وضعیت جسمانی این محیط بان و تقدیر از رشادت وی در انجام وظیفه گفت: تلاش شما برای حفاظت از محیط زیست یک اقدام جوانمردانه بوده و برای سازمان حفاظت محیط زیست مایه افتخار است.
وی با اشاره به شجاعت و ایستادگی محیط بان آبادانی در برابر متخلفان شکار و صید افـزود: سازمان حفاظت محیط زیست برای بهبودی و سلامت شما از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و در صورت صلاحدید پزشکان معالج برای انجام معالجات به تهران منتقل می شوید.
وی گفت: سازمان حفاظت محیط زیست موضوع دستگیری متخلفان را با جدیت دنبال می کند.
هادی جلالی محیط بان 32 ساله آبادانی بیست و سوم تیرماه هنگام انجام وظیفه در تالاب بین المللی شادگان در جنوب خوزستان مورد اصابت سه گلوله تفنگ شکاری متخلفان شکار و صید قرار گرفته که تعداد هشتاد و شش ساچمه به بدن وی وارد شد.
پزشکان حال عمومی وی را رضایت بخش ارزیابی کرده اند.
/ 3 نظر / 7 بازدید
محیط بان

بنام خدا باتشکر از سرکار خانم دکتر که محیط بان زاده است درد محیط بان را می داند. امید است دستگاه قضایی نیز از محیط بان حمایت کند

زینب

خانم ابتکار عزیزم حالا با ضارب چی کار می کنید؟؟(خدابیامرزه پدر کسی ک پول اختراع کرد)ی200 یا300 تومنی میده میر دنیال شکاربعدی!!نگید این طور نیست ک باورش سخته!!کاش تفنگی چیزی میدادیدبهشون ک از خودشون دفاع کنن این طوری این کار اونها باخودکشی فکرنکنم تفاوت زیادی داشته باشه ( گستاخی من ب بزرگواری خودتون ببخشید )[گل]

محیط بان

پادشاهی در یک شب سرد زمستان از قصر خارج شد. هنگام بازگشت سرباز پیری را دید که با لباسی اندک در سرما نگهبانی می داد. از او پرسید : آیا سردت نیست؟ نگهبان پیر گفت : چرا ای پادشاه اما لباس گرم ندارم و مجبورم تحمل کنم. پادشاه گفت : من الان داخل قصر می روم و می گویم یکی از لباس های گرم مرا را برایت بیاورند. نگهبان ذوق زده شد و از پادشاه تشکر کرد. اما پادشاه به محض ورود به داخل قصر وعده اش را فراموش کرد. صبح روز بعد جسد سرمازده پیرمرد را در حوالی قصر پیدا کردند، در حالی که در کنارش با خطی ناخوانا نوشته بود : ای پادشاه من هر شب با همین لباس کم سرما را تحمل می کردم اما وعده ی لباس گرم تو مرا از پای درآورد ... -- گاهی با یک قطره، لیوانی لبریز می شود گاهی با یک کلام قلبی آسوده و آرام می گردد گاهی با یک کلمه، يك انسان نابود می شود گاهی با یک بی مهری دلی می شکند و.... مراقب بعضی یک ها باشیم که در عین ناچیزی، همه چیزند. حکایت ما محیط بانان مانند همان پیرمرد نگهبان است .